Gamtos mokykla

Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykloje su nakvyne gali apsistoti 32 asmenų grupė. Tai puiki galimybė šeimoms, klasei ar kolektyvui suplanuoti prasmingą laisvalaikį. Kviečiame nakvoti Gamtos mokykloje ir spėti sudalyvauti ne vienoje siūlomoje veikloje bei pailsėti gamtos apsuptyje. Gamtos mokyklos patalpos yra pritaikytos ir neįgaliesiems.

Kiemelis

Prie Gamtos mokyklos yra laužavietė, suoliukai. Teritorija – uždara ir stebima vaizdo kameromis. Netoliese yra Pažintinis Mitologinis takas su 17 akmeninių skulptūrų baltų dievams. Tako pabaigoje – atokvėpio vieta prie tvenkinio, su laužaviete, pavėsinėmis, muzikos lauko instrumentais, suoliukais. Taip pat yra patogi erdvė (pievelė) didesnių asmenų grupių užsiėmimams gamtoje. Netoli Gamtos mokyklos, Šventos miške, vingiuoja kitas pažintinis takas, kuriuo einant pasiekiama Ilgio ežero pakrantė (maudymosi vieta).

Konferencijų salė (I aukštas)

Pritaikyta 30-35 asmenų grupei (stalai ir kėdės). Salėje yra projektorius, interaktyvi lenta, kondicionierius. Veikia atviras interneto ryšys. Patalpa pritaikyta neįgaliesiems.

Kambariai (II aukštas)

Visuose kambariuose yra dviaukštės lovos, spintelės, stalai, kėdės. Iš viso 32 miegamos vietos:

  • Pirmas kambarys – 5 vietos
  • Antras kambarys – 4 vietos
  • Trečias kambarys – 1 vieta
  • Ketvirtas kambarys – 8 vietos
  • Penktas kambarys – 4 vietos
  • Šeštas kambarys – 6 vietos
  • Septintas kambarys – 4 vietos

 

Virtuvė (II aukštas) – bendro naudojimo

Svečiai gali naudotis šaldytuvu, indaplove, elektrine orkaite, kaitlente, mikrobangų krosnele, virduliu. Indais ir įrankiais svečiai pasirūpina patys.

Dušai ir tualetai (I ir II aukštai) – bendro naudojimo

Jų skaičius pritaikytas 32 asmenų grupei.

Sirvėtos regioninio parko gamtos mokykloje vienos paros nakvynės kaina su patalyne – 17,00 Eur/asm./para. Kaina užsakant nakvynę 2 ir daugiau naktų – 10,00 Eur/asm./para. Daugiau apie įkainius ir taikomas nuolaidas skiltyje paslaugų įkainiai.